رونمایی از ابزار پایش وضعیت تجهیزات گردان ساخت شرکت SKF

SKF اخیراً ابزاری جدید برای پایش وضعیت و شناسایی شناسایی مشکلات تجهیزات گردان ارائه کرده است. SKF Pulse ترکیبی از یک سنسور دستی با کاربری آسان یک برنامه تلفن همراه است که به کاربران امکان می دهد در سریع‌ترین زمان ممکن وضعیت تجهیزات گردان و سلامت دستگاه را برای بررسی کرده و مشکلات احتمالی را جهت بهبود قابلیت اطمینان قبل از شروع فعالیت آن‌ها بررسی کند

این محصول برای مدیران و کارکنان نگهداری و تعمیرات (MRO) در طیف وسیعی از صنایع ، از جمله مواد غذایی و آشامیدنی ، سیمان ، دریایی ، نفت و گاز ، خمیر کاغذ و کاغذ ، فولاد ، معدن ، فرآوری شیمیایی و سایر صنایع ، طراحی شده است تا یک برنامه نگهداری پیشگیرانه توسط بدون نیاز به پیمانکاران خارجی و توسط خود افراد صورت گیرد.

این سنسور سرعت ، شتاب و دمای تجهیزات گردان را اندازه گیری کرده بوسیله بلوتوث با دستگاه های تلفن همراه iOS ارتباط برقرار می‌کند و نتایج حاصل را توسط برنامه اختصاصی خود نمایش می‌دهد. تجهیزیات بی‌شماری را می توان با یک سنسور پایش کرد. برای مقیاس پذیری بیشتر ، می توان حسگرهای بیشتری را به برنامه اضافه کرد. بوسیله این تجهیز جدید به راحتی می‌توان داده‌‌ها و اطلاعات تجهیزات را در سراسر مجموعه به اشتراک گذاشت.

یک رابط کاربری بصری کاربران را در فرآیند جمع آوری اطلاعات راهنمایی می کند. کاربران اطلاعات دارایی را وارد می کنند و بطور خودکار آستانه های هشدار را براساس استانداردهای ISO پیکربندی می‌گردد. آستانه ها را می توان سفارشی کرد.

برای تجزیه و تحلیل پیشرفته تر ، کاربران می توانند به طور مستقیم از طریق برنامه درخواست یک بررسی برای شرکت SKF ارسال کنند. این درخواست به یک مرکز تشخیص ارسال می شود که در آن کارشناسان از راه دور داده های دستگاه را تجزیه و تحلیل کرده و پاسخ را به همراه مجموعه‌ای از اقدامات اصلاحی توصیه شده برای بهبود عملکرد تجهیزات برگشت می‌دهند.

طراحی صنعتی این ابزار هم در برابر آب و هم در برابر گرد و غبار مقاوم است ، در حالی که باتری لیتیوم قابل شارژ آن می تواند در شرایط کاری عادی تا هشت ساعت امکان استفاده بی‌وقفه را فراهم کند.


برای اطلاعات بیشتر به سایت www.skfusa.com مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *