معرفی شرکت فنی و مهندسی البرزتدبیرکاران

معرفی شرکت

شرکت فنی و مهندسی البرزتدبیرکاران بعنوان مبتکر فن آوری
Oil Analysis Condition Monitoring در کشور، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف ترویج و توسعه فن آوری های نوین نگهداری و تعمیر آغاز نموده است. این شرکت طی ده سال گذشته خدمات خود را از طریق معرفی و ایجاد سیستم های CM به صنایع مهم کشور ارائه نموده است. در همین ارتباط، علاوه بر تجهیز و راه اندازی یکی از جامعترین آزمایشگاه های CM منطقه و جهان و ایجاد اولین واحد تحقیقات CM کشور، برنامه های نرم افزاری مختلفی توسط این شرکت در زمینه نگهداری و تعمیرات طراحی و در صنایع مختلف پیاده سازی شده است. در حال حاضر خدمات آنالیز روغن این شرکت به صنایع مختلف در اقصی نقاط کشور ارائه می گردد. طی این مدت ارائه دانش فنی CM از طریق دوره های متعدد کوتاه مدت، یکی از مهمترین فعالیت های البرزتدبیرکاران بوده است.
شرکت البرز تدبیرکاران افتخار دارد که طی سال های اخیر، تحول محسوسی را در نگرش و روش های نگهداری و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات مکانیکی و ترانسفورماتورها در صنعت کشور ایجاد نموده و روش های مهندسی نگهداری و تعمیر به تدریج جایگزین روش های سنتی می شود. بر اساس گزارش های موجود کلیه سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد این شرکت، از منافع فنی / مدیریتی و اقتصادی این فن آوری استفاده می نمایند و از این رهگذر در سطح ملی، علاوه بر افزایش قابلیت اطمینان، صرفه جویی های غیر قابل تصور اقتصادی حاصل شده است.
مهمترین محورهای فعالیت البرزتدبیرکاران :

– معرفی و بومی سازی فن آوری مراقبت وضعیت درایران ( Machinery Condition Monitoring)
– ایجاد سیستم و بکار گیری برنامه های مراقبت وضعیت (CM) در صنایع مختلف
– انجام تحقیقات CM و ارائه مشاوره تحلیل و ارزیابی های CM
– ارائه خدمات آزمایشگاهی آنالیز روغن ( Oil Analysis Services ) تجهیزات مکانیکی و ترانسفورماتورها
– طراحی و تهیه نرم افزارهای تخصصی CM و نگهداری و تعمیرات برای صنایع مختلف
– ساخت تجهیزات آزمایشگاهی

مجوزهای اخذ شده از مراجع ذیصلاح

• پروانه تأسیس واحد تحقیقات صنعتی در زمینه مراقبت و ضعیت ماشین آلات صنعتی از وزارت صنایع و معادن
• تائید صلاحیت آزمایشگاه توسط موسسه استاندارد و تحقیقاتی صنعتی ایران به شماره ۶۸۳
• عضو انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن
• گواهی تایید سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2000
• گواهی تائید صلاحیت آزمایشگاه بر اساس استاندارد۱۷۰۲۵ ۲۰۰۵ IEC/ISO
• پروانه فنی و مهندسی در زمینه صنایع ماشین سازی و تجهیزات
• آزمایشگاه همکار (اکردیته Accredit) موسسه استاندارد

همکاری های مشترک

• کنسرسیوم منا: شرکت البرزتدبیرکارن در قالب کنسرسیوم منا متشکل از سه عضو مرکز تحقیقات لجستیکی دانشگاه امام حسین (ع) و شرکت نظم آفرین، در زمینه طراحی و تولید سیستم های جامع مکانیزه نگهداری و تعمیرات (Computerized Maintenance Management System (CMMS فعالیت گسترده ای دارد.
• همکار و مورد تأیید مرکز خدمات ترایبولوژی سوانزی انگلستان
• همکار و مورد تأیید مرکز مراقبت وضعیت ماشین آلات Mecoil ایتالیا

برنامه های نرم افزارطراحی شده

۱- تدبیرI : برنامه نرم افزار اختصاصی CM با قابلیت ذخیره سازی نتایج آزمایشات هر دستگاه و تهیه گزارش نتایج آزمایش ها و قابلیت رسم نمودار روند فرسایش برای هر عنصر به منظور دسترسی آن به سوابق و اطلاعات موجود در هر زمان و هم چنین تهیه انواع گزارشات مورد نیاز مدیران فنی (به شماره ثبت ۱۰۰۳۶۹ با نام تدبیر I).
این نرم افزار همچنین قابلیت ارزیابی کیفیت رو غن و تحلیل نتایج گازکروماتوگرافی بر روی نمونه روغن ترانسفورماتورها را براساس استانداردهای IEC و IEEE داراست.
۲- تدبیر II : برنامه نرم افزار اختصاصی CM با قابلیت های برنامه تدبیر I ولی برای مشترکین و کاربران CM (‌به شماره ثبت ۱۰۰۳۷۸ با نام تدبیر II )
۳- البرز تدبیر:‌ برنامه نرم افزار اختصاصی Integrated Maintenance System سیستم نگهداری و تعمیرات جامع ( IMS) (ثبت شده به شماره ۱۰۰۹۹۳ با نام البرزتدبیر)
۴- تدبیر گستر: برنامه آنالیز روغن و ذرات فرسایشی تحت وب (ثبت شده به شماره ۱۰۰۹۹۴ با نام تدبیر گستر)
۵-کنسرسیوم منا: طراحی و پیاده سازی سیستم های مکانیزه نگهداری و تعمیرات(CMMS) Computerized Maintenance Management System برای کلیه پالایشگاه های نفت کشور در قالب کنسرسیوم منا

دوره های آموزشی تئوریک و کاربردی:

واحد تحقیقات CM این شرکت با در اختیار داشتن مربیان و کارشناسان با تجربه دوره های آموزشی تئوریک و کاربردی ذیل را زیر نظر آقای دکتر مسعودی به کارشناسان صنایع متعدد ( بیش از ۲۰۰ سازمان و صنعت) ارائه نموده است.( در مراکز صنعتی و یا در محل دفتر مرکزی این شرکت)

• دوره های آموزش مقدماتی برنامه CM
• دوره آموزش تکمیلی برنامه CM
• دوره های خاص
• دوره های آموزش CM ترانسفورماتورها

فعالیت های تحقیقاتی

شرکت البرزتدبیرکاران اولین و تنها واحد تحقیقات CM را در کشور راه اندازی نموده است و دارای پروانه تحقیق از وزارت صنایع و معادن بوده و با سازمان ها و صنایع مختلف دارای همکاری های تحقیقاتی می باشد. مهمترین پروژه های تحقیقاتی اجرا شده و یا درحال اجرا در زمینه های بومی سازی CM، مطالعه عیوب کثیرالوقوع، تعیین نرم ها، بررسی رفتارهای فرسایشی و شاخص های آنها، پروژه های دانشجویی و غیره می باشد.

امکانات و تجهیزات:

شرکت البرزتدبیرکاران افتخار دارد که یکی از جامعترین آزمایشگاه های CM (آنالیز روغن سیستم های مکانیکی و ترانسفورماتورها) در منطقه و جهان را راه اندازی نموده است. لیست مهمترین خدمات آنالیز روغن قابل ارائه (بیش از ۱۰۰ نوع آزمایش) در این شرکت موجود می باشد. در آزمایشگاه این شرکت فرآیند انجام آزمایش ها در حداقل زمان ممکن انجام شده و ارائه خدمات آنالیز روغن بسار سریع می باشد. (عموما ۲۴ ساعت پس از دریافت نمونه)

سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد همکاری:

شرکت فنی و مهندسی البرزتدبیرکاران افتخار دارد که طی حدود دودهه، فن آوری CM را به صدها سازمان اجرایی و صنایع کوچک و بزرگ کشور معرفی و پس از طراحی و پیاده سازی سیستم های مناسب، از طریق دوره های آموزشی و سمینارهای متعدد، نسبت به آموزش مهندسین و کارشناسان مربوطه اقدام نموده است.
این شرکت در حال حاضر خدمات CM و آنالیز روغن را در چهارچوب موافقتنامه ها و ده ها قرارداد یکساله و چند ساله به سازمان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی ارائه می نماید.
در صورت نیاز کلیه مستندات به تفصیل قابل ارائه می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :تهران، خیابان شهید بهشتی(عباس آباد)، خیابان شهید صابونچی (مهناز)، کوچه مهماندوست، پلاک ۴۰ – کدپستی ۱۵۳۳۶۷۳۴۱۹

تلفن : ۹-۸۸۵۱۵۱۳۶
فکس : ۸۸۷۶۰۸۰۳ – ۸۸۵۲۰۹۳۴
ایمیل : atk@alborztadbir.com

سایت

آدرس سایت : http://alborztadbir.com

شبکه‌های اجتماعی :

تلگرام: البرزتدبیرکاران

توییتر: البرزتدبیرکاران

تیم وب سایت متخصصین نگهداری و تعمیرات برای این مجموعه پرقدرت و پرتوان آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزان دارد و امیدواریم شاهد موفقیت‌های بیشتر این مجموعه در سال‌های آینده باشیم.

برند قابل اعتماد از نظر تیم متخصصین نگهداری و تعمیرات

۶ thoughts on “معرفی شرکت فنی و مهندسی البرزتدبیرکاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *